«Молодь до ВЛАДИ» – політична партія, яка приведе до влади нових, розумних, талановитих молодих людей!

Наша мета – привести молодь до влади! Політична партія «Молодь до ВЛАДИ» не підтримує жодну з політичних сил, які були у владі та діяльність яких призвела до сучасної кризи, ми знаємо про фальш діючих політиків, ми об’єднаємо усіх молодих людей, які хочуть справжніх змін заради майбутнього.

 

Ми стверджуємо – тільки молодь здатна зрушити справу реформ з мертвої точки. Тільки молодь може побороти корупцію. Тільки молодь переборе цинізм та аморальність сучасної політики і принесе їй нові стандарти.

 

Партія «Молодь до ВЛАДИ» не маскується під лівими чи правими гаслами. Ми заявляємо – наша ідеологія солідаризм. Наша мета консолідація та спільна робота на благо кожного українця.

 

Ми закликаємо провести політичну люстрацію та відсторонити від влади осіб, які брали участь у роботі центральних органів влади з 1991 року (Верховна Рада, Кабінет Міністрів, Президент). Тільки так можна вирвати владу з рук людей, які працюють і завжди працюватимуть тільки на свої гаманці.

 

Партія «Молодь до ВЛАДИ» будується на основі роботи первинних організацій на місцях. Наразі наші регіональні організації активно діють по всій Україні. В нас немає жорсткої ієрархічної вертикалі побудованої під конкретного лідера. Всередині партії діє система демократичних виборів, перед волевиявленням українців ми проводимо праймеріз, щоб в списки потрапили найдостойніші. Ми існуємо виключно на членські внески партійних активістів і не залежимо від спонсорів.

 

Партія «Молодь до ВЛАДИ» виступає за використання новітніх технологій в політиці та сфері державного управління. Ми максимально використаємо увесь арсенал новітніх технологій, для того щоб вимести з влади старих політиків і на якісно новій основі будувати Україну.

 

Ми об’єднуємо чесних, порядних, ініціативних, молодих громадян, які займають активну громадянську позицію, підтримують засади ідеології солідаризму та рішуче налаштовані на реалізацію простої формули:

Прихід до влади партії “Молодь до ВЛАДИ” → люстрація → знищення корупції → солідарна розбудова держави.

 

Молодь – основа громадянського суспільства. Молодь – це енергія і драйв справжньої демократії. Молодь – це завтрашній день України.

 

Досить знущатись над нами і нашими батьками! МОЛОДЬ ДО ВЛАДИ!