Громадська Організація

Громадська організація «Молодь до ВЛАДИ в м. Києві» (повна назва – Місцева громадська організація «Молодь до ВЛАДИ в м. Києві») створена восени 2009р. Офіційно зареєстрована Головним управлінням юстиції в м. Києві 26 листопада 2009р. З 2009 року ми провели біля сотні різних заходів, соціальних акцій, неодноразово брали участь у спостереженні за виборчим процесом, проте найголовніше виховали близько сотні молодих лідерів, що разом з нами продовжують змінювати країну на краще!

 

Ми, молоді, впевнені, що в наших силах зробити Україну процвітаючою країною! Ми хочемо безпосередньо брати участь у прийнятті державних рішень! Від кожного з нас залежить майбутнє нашої країни. Енергія і творчий потенціал кожної молодої людини повинні бути спрямовані на благо України!

 

Пам’ятай:

Якщо ми, молоді, вже сьогодні не будемо брати участь у суспільному житті України, то ми відмовимося від власного майбутнього. Відкладати на завтра не можна. Завтра буде пізно – ми пройдемо ту точку неповернення, і країна вже не зможе стати на позитивний шлях розвитку. А кожен з нас буде все життя потім шкодувати, що опинився в стороні від прийняття таких необхідних рішень в цей доленосний момент для нашої Батьківщини. Не зробив того, що міг би зробити в ім’я її щасливого майбутнього.

 

Ми шукаємо молодіжних лідерів, активістів та симпатиків по всій території України, які долучаться до ідеї створення своєї концептуально нової політичної сили «МОЛОДЬ до ВЛАДИ». Формат Нашого об’єднання дає можливість створити якісну нову команду, появи молодої еліти, яка складатиметься з лідерів «низів», які мешкають в вашому будинку на вашій вулиці.

 

Слідкуйте за нами в соцмережах, де ми будемо повідомляти про майбутні заходи!