Громадська Організація

Громадська організація “МОЛОДЬ ДО ВЛАДИ В МІСТІ КИЄВІ” створена восени 2009р. Офіційно зареєстрована Головним управлінням юстиції в м. Києві 26 листопада 2009р. З 2009 року ми провели біля сотні різних заходів, соціальних акцій, неодноразово брали участь у спостереженні за виборчим процесом, проте найголовніше виховали близько сотні молодих лідерів, що разом з нами продовжують змінювати країну на краще!

 

Ми, молоді, впевнені, що в наших силах зробити Україну процвітаючою країною! Ми хочемо безпосередньо брати участь у прийнятті державних рішень! Від кожного з нас залежить майбутнє нашої країни. Енергія і творчий потенціал кожної молодої людини повинні бути спрямовані на благо України!

 

Пам’ятай:

Якщо ми, молоді, вже сьогодні не будемо брати участь у суспільному житті України, то ми відмовимося від власного майбутнього. Відкладати на завтра не можна. Завтра буде пізно – ми пройдемо ту точку неповернення, і країна вже не зможе стати на позитивний шлях розвитку. А кожен з нас буде все життя потім шкодувати, що опинився в стороні від прийняття таких необхідних рішень в цей доленосний момент для нашої Батьківщини. Не зробив того, що міг би зробити в ім’я її щасливого майбутнього.

 

Ми шукаємо молодіжних лідерів, активістів та симпатиків по всій території України, які долучаться до ідеї створення своєї концептуально нової політичної сили «МОЛОДЬ до ВЛАДИ». Формат Нашого об’єднання дає можливість створити якісну нову команду, появи молодої еліти, яка складатиметься з лідерів «низів», які мешкають в вашому будинку на вашій вулиці.

 

Слідкуйте за нами в соцмережах, де ми будемо повідомляти про майбутні заходи!

 

Громадська організація “МОЛОДЬ ДО ВЛАДИ В МІСТІ КИЄВІ” є європейською Організацією нового типу. Ми намагаємось не бути залежними від членських внесків, оскільки в періоди активної діяльності, під час проведення масштабних акцій цих внесків не вистачає для належної організації заходів, а в більш спокійні періоди, внески не є потрібними, оскільки актив Організації не отримує зарплату та працює на громадських засадах. Саме тому Громадська організація “МОЛОДЬ ДО ВЛАДИ В МІСТІ КИЄВІ” не має постійних членських внесків. Натомість, для реалізації великих проектів можуть залучатися вступні внески, або ж вулична організація за принципом самофінансування та самоорганізації, які передбачають, що активісти самі залучають необхідні ресурси для проведення певних акцій.

 

2017 рік був плідним для нас, було проведено багато заходів, зустрічей та акцій. Детально про нашу минулорічну діяльність та плани на майбутнє читайте в Звіті про діяльність Громадської Організації “МОЛОДЬ ДО ВЛАДИ В МІСТІ КИЄВІ”.

У 2017 році не залучала членських, благодійних чи інших внесків (їх сума є нульовою), покладаючись на принцип самоорганізації.

 

Громадська організація “МОЛОДЬ ДО ВЛАДИ В МІСТІ КИЄВІ” існує завдяки відповідальній громадській позиції кожного з активістів. Ми здійснюємо свою діяльність на базі офісу, що знаходиться в підвальному приміщенні за адресою м. Київ, вул. Введенська, 6 літ. А, яке орендуємо у громади міста Київ, на підставі Договорів №134/13 від 01.11.2013 та №134/17 від 28.04.2017.

Статут Громадської Організації “МОЛОДЬ ДО ВЛАДИ В МІСТІ КИЄВІ”

Свідоцтво про реєстрацію Громадської Організації “МОЛОДЬ ДО ВЛАДИ В МІСТІ КИЄВІ”

Рішення про присвоєння Організації Статусу неприбуткової