Як пришвидшити роботу свого гаджета? Поради експертів

Сучасна молодь вже не може уявити свого життя без смартфону. Часто ми нервуємо, коли наші гаджети не можуть швидко завантажити інтернет сторінку, чи просто повільно працюють. Правильне поводження з нашими телефонами може не лише зберегти наші нервові клітини, але і продовжити термін їх роботи. Ми зібрали деякі рекомендації експертів з належної експлуатації смартфонів.

maxresdefault

Психологи часто повторюють, що минуле треба залишати в минулому, для того щоб воно не впливало на майбутнє. Для цього необхідного регулярно проводити «прибирання» своїх гаджетів.

 

Порада перша – перевірте старі повідомлення та пошту.

Одне повідомлення може не займати багато пам’яті, але багато малих повідомлень, накопичуючись, – можуть. Найімовірніше Ви й самі не маєте гадки скільки старих повідомлень накопичилось у телефоні. Голосову пошту теж потрібно періодично чистити. Якщо у телефоні Ви знайшли голосове повідомлення 2012 року, то єдиною розумною дією буде видалення цього повідомлення і забути про нього.

 

Порада друга  – невдалі фото та дублікати теж мають відправитися на смітник історії.

На Вашому смартфоні точно знайдеться велика кількість невдалих ракурсів із заплющеними очима, чи відкритим ротом, які Ви навряд чи захочете комусь показувати. Можливо є сенс – видалити їх, зберігши пам’ять для нових вражень? Це стосується і дублікатів фотографій, і багатьох оголошень, чи записів, які Ви можливо колись сфотографували, але зараз вони вже не потрібні.

smartphone_foto

Порада третя  – не варто засмічувати пам’ять старою музикою, яку Ви вже не слухаєте.

Всі ми дорослішаємо і наші смаки змінюються, можливо раніше Ви були поціновувачем репу, або важкого року, але зараз почали слухати більш популярну музику. Або ж Ви завжди слухали лише «попсу», але вона швидко застаріває, хіти минулих років вже не такі популярні сьогодні. Тому скажіть «Прощавай» старим музичним записам, звільнивши дорогу новим.

Порада четверта  – видаліть старі й непотрібні номери.

Продавали велосипед чотири року тому через сайт оголошень? Мабуть для зручності Ви записали номер покупця як «Дмитро велосипед». Велосипеду вже немає, то можливо й номер Дмитра Вам теж не потрібен? Видаліть номери пов’язані із сайтами оголошень, або номери випадкових знайомих, через яких Вам передавали посилку.

 

Порада п’ята  – перегляньте свої додатки на телефоні.

Часто ми інсталюємо собі на телефон якийсь додаток, яким користуємося три тижні, а потім він стає непотрібним. Це відносить і до ігор і до старих аудіокниг. Якщо Ви давно не користуєтесь ними – видаліть їх і телефон запрацює швидше, зберігши Ваші нерви та час.

leehko-1