Заступник Голови Меджлісу заявив, що кримські татари хочуть жити в Україні

Заступник Голови Меджлісу Кримськотатарського народу заявив, що кримські татари не бачать свого майбутнього окрема від України

069699d1f89c1b76c89f377d73900f2c

Кримські татари не приймали участі у нещодавніх незаконних виборах президента Росії на території анексованого Криму.  Вони не бачать майбутнє півострову окремо від України. Про це заступник Голови  Меджлісу Кримськотатарського народу, Ахтем Чийгоз, заявив на 17-й сесії Постійного Форуму Організації Об’єднаних Націй з питань корінних народів.

Серед іншого, було зазначено, що той рівень явки, який Кремль приписує кримським татарам це – «вигадка кремлівської пропаганди і не відповідає реальності».

Чийгоз наголосив, що російськими окупантами вчинявся психологічний тиск на кримських татар, з метою змусити їх легітимізувати агресора.ez2.

Заступник голови Меджлісу зазначив: «Ми б хотіли, щоб світове співтовариство надавало Україні активну підтримку. Ми не бачимо майбутнє Криму без України. Народ, що четвертий рік живе на цій території страху продовжує чекати на Україну. Люди асоціюють себе саме з Україною».

Він також наголосив, що «У наших дітей немає майбутнього в російському Криму. Сьогодні Президент Форуму Мирослав Лайчак сказав важливу річ, що проблеми корінних народів потрібно саме вирішувати, а не просто зазначати на папері».