Зустріч громадськості із представниками Міністерства Молоді та Спорту

9 квітня 2018 року, представники громадської організації «Молодь до влади в місті Києві» взяли участь зустрічі представників молодіжних та дитячих громадських організацій, інститутів громадянського суспільства у Міністерстві молоді та спорту. Зустріч була присвячена конкурсу з визначення проектів, розроблених молодіжними та дитячими громадськими організаціями, для реалізації яких надається фінансова підтримка у 2019 році, та конкурсу з визначення проектів національно-патріотичного виховання, розроблених інститутами громадянського суспільства, для реалізації яких надається фінансова підтримка у 2018 році.

1494949727_3

 

Зустріч розпочалась із привітання Міністра І. Жданова та заступників Міністра М. Даневича та О. Яреми.

Поспілкувалися із присутніми заступники Міністра Микола Даневич та Олександр Ярема.

Олександр Ярема повідомив, що збільшується фінансування першого конкурсу, а саме: минулого року бюджет становив 7 мільйонів гривень, цього року – 11 мільйонів, на наступний рік очікується – 12 мільйонів.

Під час зустрічі були обговорені питання вдосконалення відповідної нормативної бази, зменшення кількості документів, що надають громадські організації, а також роботу щодо онлайн формату конкурсу.

DSC_0231

Заступники Міністра наголосили на відкритості відомства. Готовності до зустрічей та обговорень питань із громадськістю. А також на прозорості усіх конкурсних процедур, ефективності використання коштів та дієвості моніторингу.

Загалом під час зустрічі були обговорені наступні питання

  • процедура та деталі проведення конкурсу з визначення проектів, розроблених молодіжними та дитячими громадськими організаціями, для реалізації яких надається фінансова підтримка у 2019 році;
  • процедура та деталі проведення конкурсу з визначення проектів національно-патріотичного виховання, розроблених інститутами громадянського суспільства, для реалізації яких надається фінансова підтримка у 2018 році;
  • підготовка документів, необхідних для участі у конкурсах;
  • підготовка звітів молодіжних та дитячих громадських організацій, інститутів громадянського суспільства за результатами реалізації проектів, переможців конкурсу;
  • порядок використання коштів з державного бюджету на реалізацію проектів переможців конкурсу, в тому числі щодо складання розрахунків витрат тощо.