“Молодь до влади” прийняла участь в конференції щодо співпраці державних органів влади та громадських організацій

18 та 19 грудня у Києві пройшла Національна конференція “Партнерство та співпраця між державними органами влади та організаціями громадянського суспільства в Україні: успіхи та виклики”.

Захід організовано Координатором проектів ОБСЄ в Україні у партнерстві з Адміністрацією Президента України, Міністерством молоді та спорту України.

Заступник Міністра Міністерства Молоді та Спорту – Олександр Ярема наголосив на необхідності забезпечити стабільність розвитку громадських організацій та підтримку із різних джерел. Зокрема, про підтримку заходів молодіжних та дитячих громадських організацій на конкурсних засадах.

Голова Громадської організації “МОЛОДЬ ДО ВЛАДИ В МІСТІ КИЄВІ” – Валентин Скрипець наголосив, що  відкриті конкурси за активної участі представників громадянського суспільства є запорукою ефективного розподілу та використання державної підтримки. Саме партнерство між громадянським суспільством та органами державної влади є ключовим елементом процесу демократизації.

Олександр Ярема також зазначив, що “Важливим є партнерство: коли громадські організації, які працюють із різними молодіжними середовищами в різних форматах, отримують державну підтримку, – зауважив заступник Міністра. – При цьому діяльність цих організацій є достатньо доступною для широких кіл”.

У відкритті заходу взяли участь Заступник Глави Адміністрації Президента України Ростислав Павленко, Віце-премєр-міністр України Геннадій Зубко, Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов, інші почесні гості.

DSC_0287